FMP200FBF52-61R9
MFR.Part #
FMP200FBF52-61R9
JLCPCB Part #
C1386461
Description
-55℃~+155℃ 2W 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS