FMP200FBF52-4R75
MFR.Part #
FMP200FBF52-4R75
JLCPCB Part #
C1389214
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS