FMP200FBF52-4R22
MFR.Part #
FMP200FBF52-4R22
JLCPCB Part #
C3444287
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.22Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS