FMP200FBF52-4K87
MFR.Part #
FMP200FBF52-4K87
JLCPCB Part #
C1384105
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS