FMP200FBF52-3K83
MFR.Part #
FMP200FBF52-3K83
JLCPCB Part #
C1385887
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS