FMP200FBF52-36K
MFR.Part #
FMP200FBF52-36K
JLCPCB Part #
C3455137
Description
-55℃~+155℃ 2W 36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS