FMP200FBF52-33K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FBF52-33K2
JLCPCB Part #
C1385822
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS