FMP200FBF52-324K
MFR.Part #
FMP200FBF52-324K
JLCPCB Part #
C1385789
Description
-55℃~+155℃ 2W 324kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS