FMP200FBF52-2R21
MFR.Part #
FMP200FBF52-2R21
JLCPCB Part #
C3383953
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS