FMP200FBF52-28K7
MFR.Part #
FMP200FBF52-28K7
JLCPCB Part #
C1381432
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS