FMP200FBF52-22R
MFR.Part #
FMP200FBF52-22R
JLCPCB Part #
C1381527
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS