FMP200FBF52-1K91
MFR.Part #
FMP200FBF52-1K91
JLCPCB Part #
C1381783
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS