FMP200FBF52-154K
MFR.Part #
FMP200FBF52-154K
JLCPCB Part #
C3508594
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS