FMP200FBE52-9K53
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FBE52-9K53
JLCPCB Part #
C3508779
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS