FMP200FBE52-88R7
MFR.Part #
FMP200FBE52-88R7
JLCPCB Part #
C1383954
Description
-55℃~+155℃ 2W 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS