FMP200FBE52-6K81
MFR.Part #
FMP200FBE52-6K81
JLCPCB Part #
C1382308
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS