FMP200FBE52-63K4
MFR.Part #
FMP200FBE52-63K4
JLCPCB Part #
C1382475
Description
-55℃~+155℃ 2W 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS