FMP200FBE52-576K
MFR.Part #
FMP200FBE52-576K
JLCPCB Part #
C1380973
Description
-55℃~+155℃ 2W 576kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS