FMP200FBE52-2K26
MFR.Part #
FMP200FBE52-2K26
JLCPCB Part #
C1381157
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS