FMP200FBE52-26K1
MFR.Part #
FMP200FBE52-26K1
JLCPCB Part #
C3407735
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS