FMP200FBE52-23R2
MFR.Part #
FMP200FBE52-23R2
JLCPCB Part #
C1392245
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS