FMP200FBE52-22K
MFR.Part #
FMP200FBE52-22K
JLCPCB Part #
C3466298
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS