FMP200FBE52-182K
MFR.Part #
FMP200FBE52-182K
JLCPCB Part #
C1391546
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS