FMP200FBE52-16K9
MFR.Part #
FMP200FBE52-16K9
JLCPCB Part #
C1391600
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS