FMP200FBE52-14R3
MFR.Part #
FMP200FBE52-14R3
JLCPCB Part #
C1381745
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS