FMP100JT-52-5K1
MFR.Part #
FMP100JT-52-5K1
JLCPCB Part #
C1380870
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS