FMP100JT-52-510K
MFR.Part #
FMP100JT-52-510K
JLCPCB Part #
C3446259
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS