FMP100JT-52-2R
MFR.Part #
FMP100JT-52-2R
JLCPCB Part #
C1376936
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS