FMP100JT-52-2K2
MFR.Part #
FMP100JT-52-2K2
JLCPCB Part #
C3408572
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS