FMP100JT-52-27K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100JT-52-27K
JLCPCB Part #
C1378792
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS