FMP100JT-52-24R
MFR.Part #
FMP100JT-52-24R
JLCPCB Part #
C3483764
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS