FMP100JT-52-1K1
MFR.Part #
FMP100JT-52-1K1
JLCPCB Part #
C3498010
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS