FMP100JT-52-0R68
MFR.Part #
FMP100JT-52-0R68
JLCPCB Part #
C1387895
Description
-55℃~+155℃ 1W 680mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS