FMP100JT-52-0R33
MFR.Part #
FMP100JT-52-0R33
JLCPCB Part #
C3491287
Description
-55℃~+155℃ 1W 330mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS