FMP100JT-52-0R11
MFR.Part #
FMP100JT-52-0R11
JLCPCB Part #
C1383088
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS