FMP100JR-52-75K
MFR.Part #
FMP100JR-52-75K
JLCPCB Part #
C1748371
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS