FMP100JR-52-0R75
MFR.Part #
FMP100JR-52-0R75
JLCPCB Part #
C1758628
Description
-55℃~+155℃ 1W 750mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS