FMP100JB-52-0R43
MFR.Part #
FMP100JB-52-0R43
JLCPCB Part #
C3387002
Description
-55℃~+155℃ 1W 430mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS