FMP100FTF52-787K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FTF52-787K
JLCPCB Part #
C1380272
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS