FMP100FTF52-76R8
MFR.Part #
FMP100FTF52-76R8
JLCPCB Part #
C3527964
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS