FMP100FTF52-4K75
MFR.Part #
FMP100FTF52-4K75
JLCPCB Part #
C1380631
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS