FMP100FTF52-4K64
MFR.Part #
FMP100FTF52-4K64
JLCPCB Part #
C3517004
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS