FMP100FTF52-470K
MFR.Part #
FMP100FTF52-470K
JLCPCB Part #
C3525179
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS