FMP100FTF52-3K92
MFR.Part #
FMP100FTF52-3K92
JLCPCB Part #
C1381001
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS