FMP100FTF52-2K32
MFR.Part #
FMP100FTF52-2K32
JLCPCB Part #
C3499226
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS