FMP100FTF52-1K69
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FTF52-1K69
JLCPCB Part #
C1380759
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS