FMP100FTF52-1K65
MFR.Part #
FMP100FTF52-1K65
JLCPCB Part #
C1380772
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS