FMP100FTF52-10R7
MFR.Part #
FMP100FTF52-10R7
JLCPCB Part #
C1380896
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS