FMP100FTE52-9K1
MFR.Part #
FMP100FTE52-9K1
JLCPCB Part #
C1382101
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS