FMP100FTE52-90R9
MFR.Part #
FMP100FTE52-90R9
JLCPCB Part #
C1381466
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS